June 28, 2018

Media Maker Camp завершився...😥
Дуже дякуємо всім за гарні емоції😎, продуктивно проведений час😊😃
Ми за вами вже сумуємо😥😥😥
Ви всі особливі для нас😉 

June 18, 2018

В нашій школі відбулось вручення сертифікатів нашим чудовим випускникам))))

June 8, 2018

Сьогодні піцами та тортами у більше як 30 дітей завершився тиждень навчання на програмі "7 навичок успішного підлітка" у Європейська Школа Лідерства та Бізнесу

У добру путь, юні лідери, адже саме вам будувати майбутнє країни! 

June 6, 2018

Сьогодні всі учасники інтенсиву знайомились з тим, що приховує грошовий айсберг💰 - складали особистий бюджет📜, планували кишенькові витрати💸, аналізували ціни і коригували заплановане та знайомились зі стратегіями заощадження коштів📊📌 

June 6, 2018

❓Як правильно зібратись в похід на Говерлу, для чого потрібно мати три столи та як створити повноцінну захоплену чергу в басейн... ➡Іншими словами - як точно ставити цілі, керувати часом та розвивати в собі нові ідеї - от що чекало сьогодні учасників курсу "7 навичок успішного підлітка" 

June 6, 2018

Одразу 3-и групи стартувало в Європейська Школа Лідерства та Бізнесу  на інтенсиві "7 навичок ефективного підлітка".

Учасників чекає захоплююча тижнева дорога, яка приведе їх до впевненості, цілеспрямованості та ефективності. 

В добру путь, друзі! 

May 29, 2018


🥇"Займайтеся тим, чого прагнете, до чого маєте потенціал і будьте найкращими у своїй сфері!" - зустріч з Павлом Шереметою була повна емоцій та вражень.

Понад 150 людей - підлітки та їх батьки мали нагоду розширити свої горизонти, почути і побачити на вітчизняних та іноземних прикладах до чого слід прагнути і чому треба бути №1.

Виникали цікаві запитання🙋‍♀️🙋‍♂️, розвивались 🗣️ дискусії. Активний їх учасник - Богдан Романчук...

May 16, 2018

Хочете, щоб Ваші діти правильно ставили цілі і ефективно їх втілювали? Щоб саме вони стали ключовими ланками розвитку організацій, міст? Щоб за право залучити їх боролись роботодавці? Хочете усвідомити чи переосмислити свою та їх ролі у динамічному розвитку свого міста, країни?


ДАВАЙТЕ РАЗОМ ВЧИТИСЬ У КРАЩИХ! 
https://goo.gl/forms/Us8yqtRI8dwDO4Yz1


Спеціально для Ваших дітей ми запросили Павла Шеремету: талановитого спікера,...

May 9, 2018

ПОЗИТИВНО ФОРМУЛЮЙТЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО ДИТИНИ

Кажіть дитині що робити, замість того, щоб вказувати, чого не робити. Наприклад, замість: “Не малюй на столі”, треба сказати “Поклади фломастер”.

НЕ ПОЄДНУЙТЕ ДЕКІЛЬКА ПРОХАНЬ ЧИ ВКАЗІВОК

Давайте вказівки по одній, а не всі разом. Розділяйте великі прохання чи вказівки на декілька невеликих. Наприклад, замість: “Приберіть в своїй кімнаті”, скажіть: “Повішайте одяг в шафу”, “Застеліть ліжка...

May 9, 2018


Фінансова грамотність від … собаки.

💸📖Книга Бодо Шефера "Пес на ім'я Мані" (https://starylev.com.ua/pes-na-imya-mani) в легкій пригодницькій формі вчить підлітків (а часто і їх батьків) тому, звідки беруться гроші і як ними правильно розпоряджатися.
👨‍💼Автор книги - не просто дитячий письменник, а бізнесмен та провідний фінансовий консультант у Європі. Він викладає основні принципи багатства від імені пса Мані - спостережл...

Please reload

(067) 35 18 002

(097) 00 34 529

Львів, вул. Саксаганського, 7

центральний офіс

Навчання проводиться у центрі міста, на Сихові, Княгині Ольги.

  • Facebook eslb