Презентаційне

заняття

Річна програма

успішного лідерства

та підприємництва

Junior MBA

НАША ЦІЛЬ - УСПІХ ВАШОЇ ДИТИНИ!

На кожному етапі історії Україна потребувала лідерів та творців якісних змін. Теперішній час не є виключенням, і навіть більше, зараз такі постаті є особливо потрібними. Проект Junior «MBA» має на меті виховати ініціативних, діяльних, відповідальних та мислячих особистостей готових на різних рівнях та масштабах творити якісні зміни. Які не бояться викликів та мають гідну стратегію досягнення поставлених цілей. 

Який вік учасників?

Бізнес-освітня програма європейського рівня орієнтована на підлітків та молодь віком 11-16років.

Випускники Бізнес Школи:
Не бояться брати на себе відповідальність. Є лідерами в середовищі, яке їх оточує

Ефективно управляють власним часом –встановлюють пріоритети і фокусуються на них, планують свій час наперед, до важливих подій готуються заздалегідь, а не в останній день

Цілеспрямовані – ставлять коротко- та довгострокові життєві цілі та досягають їх!

Яскраво, впевнено та захоплююче виступають перед публікою, є лідерами у спілкуванні, проведенні переговорів тощо

Володіють навичками інтернет-маркетингу  – від базових програм та ведення особистого блогу до створення сайту і просування його в інтернет мережі

Розпоряджаються коштами ефективно, формують особистий бюджет, планують доходи та витрати, інвестують, лише прорахувавши ризики

Мають здорову самооцінку, та є зрілісними особистостями, управляють своїми емоціями, а не емоції управляють ними!

Успішні люди, які, досягнувши перемог, ведуть до перемог інших!

Please reload

Показать больше

Junior MBA

ми виховуємо Мудрих, Багатих та Активних!

  • Мудрі - люди, які не тільки мають необхідну кваліфікацію знань (що є надважливим у 21 столітті), але й вміють їх практично застосувати.

 

  • Багаті - люди, які, в першу чергу, багаті світоглядом, багаті часом, знаннями, друзями, і, як наслідок, багаті коштами, які сприймають як можливість реалізовувати власні задуми та збільшувати спільне благо.

 

  • Активні - тому що тільки активні люди стають успішними. Це люди, які завжди ідуть вперед, досягають поставлені цілі і змінюють світ на краще!

Перегляньте 

презентаційне відео

нашої Школи

Особистого лідерства

напрямок розвиває:
-навички цілеспрямованості, планування і ефективного використання часу

- стресостійкості та емоційної регуляції

- креативності

-ораторської майстерності

-самопрезентації

-навички діловодстваОрганізаційного лідерства

напрямок розвиває:
-навички командоутворення
-ефективного лідерства в команді

- комунікації та ведення переговорів
-навички вирішення конфліктів у колективі


 

Бізнес-лідерства


напрямок розвиває:
-навички ефективного управління коштами
- складання бізнес-плану
- формування бюджету

-брендингу

-результативного маркетингу

 

 

ІТ для бізнес-лідерів:

Напрямок розвиває:

-навички створення рекламної продукції

-створення логотипа

-створення сайту компанії

-просування своєї компанії в інтернеті

4 НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ:

Максимум практики 

Ми випускаємо практиків, тому наші діти у своєму щоденному житті стають ефективними та успішними

Комплексний розвиток

Річна програма Школи розвиває  в дитини лідерські якості, бізнес грамотність та ІТ компетентність

Бізнес-клуб

Кожен учасники Школи отримує доступ до участі в Бізнес-клубі, де відбуваються зустрічі з успішними людьми та реалізовуються проекти.

ПЕРЕВАГИ ШКОЛИ

Професійні викладачі

Кожен наш тренер проходить 3-х рівневий відбір, має фахову освіту і є досвідченим практиком

Інтерактивна програма

Застосування сучасних інноваційних методів взаємодії з учнем роблять навчання цікавим та захоплюючим

Новітні технології

Для ефективного навчання ми використовуємо найсучасніше обладнання та технології

Проекти наших випускників

Шейка Борис, 15 років

Відпочинковий комплекс:

"Вілла у Карпатах"

Абрамян Карен, 14 років

Маркетингове агенство "Profitable Marketing"

Маудза Сніжана , 16 років

Заклад здорового харчування "Healthy life cafe"

Савчук Сергій, 16 років

Компанія по розробці blockchain та artificial intelligence технологій

Панас Юлія, 16 років

Водно-відпочинковий комплекс «Tropical Lviv»

Гіряк Святослав, 14 років

Побудова житлових комплексів

Наша команда:

Святослав Султан

президент Europen School of Leadership & Business (ESLB), більше 10-и років керівник компаній національного та міжнародного рівня

Юлія Стахів

віце-президент Школи з комерційних питань та розвитку, Digital маркетолог, спеціаліст з рекрутингу, більше 5-и років менеджер компанії міжнародного рівня

Юрій Малиновський

куратор навчальних програм з бізнесу Школи, заступник директора Інституту економіки та менеджменту НУ «Львівська Політехніка»

Світлана Гриців

віце-президент з навчальної частини Школи . Педагог з багаторічним досвідом викладацької та виховної роботи. Сертифікований учасник декількох Шкіл з особистісного розвитку. Учасник міжнародних програм з обміну досвідом у соціальній та педагогічній сфері, менеджменту та маркетингу. 

Анна Твердова

психолог, лайф-коуч, спеціаліст у напрямку взаємостосунків, ведуча психологічних ігор, організатор фестивалю Арт-практік Львів

Ольга Галака

тренер Школи, керівник проекту "English Business Talk"

Мирослава Берец

тренер Школи, психолог

Роксолана Альбокрінова

тренер Школи, бізнес-тренер, керівник проекту "Бізнес-стиль"

Роксолана Савчин

тренер Школи, когнітивно-поведінковий терапевт (Оксфордська програма КПТ), керівник проекту "5 сходинок успіху дитини"

Альбіна Теглівець

тренер Школи, керівник проекту "ІТ для бізнесу", більше 5-и років менеджер компаній міжнародного рівня

Надія Цимбал, мама Олега, учасника Школи

Хочу висловити подяку колективу Європейської Школи Лідерства та Бізнесу . Саме тут царює атмосфера дружелюбності та натхнення, яка витає у повітрі, дух готовності поділитись набутим досвідом та ідеями. За час навчання у цій школі мій син зробив величезний крок вперед у своєму розвитку, навчився краще висловлювати свої думки, став більш впевненим, зосередженим, толерантним, уважним. Дякую Вам за формування у дитини таких корисних та необхідних сьогодні якостей.

Наталія Тропак, мама Данила та Іллі, учасників Школи

Вдячні викладачам Школи за сучасні і практичні знання та надихаючу атмосферу! Діти щоразу приходять із занять підбадьорені та озброєні новою інформацією, в гарному настрої та вмотивовані до росту і навчання.
Чудове місце для розвитку дітей!

Нам довіряють:

Альбокрінова Роксолана, мама Марка, учасника Школи: 

"Європейська Школа Лідерства та Бізнесу - це школа нового покоління, де викладачі розкривають лідерські якості дитини, допомагають краще пізнати себе, дають практичні та корисні знання. Це місце, куди наша дитина йде із задоволенням отримувати новий досвід, після занять в неї багато енергії та чудовий настрій. Тішить рівень викладання та кваліфікація викладачів. Дуже сучасний, інший підхід до самого поняття «навчання». Загалом посмішка сина, його зацікавленість та бажання відвідувати навчання – це важливий критерій. Дякую Вам за створення школи і вагомий вклад у розвиток дитини!"

Гриновець Леся, мама Ореста, учасника Школи:

"Навчання у Європейській Школі Лідерства та Бізнесу для мого сина – це стрибок вище голови. Середовище, яке спонукає до розвитку. Середовище, яке, після того, як ти сюди потрапляєш, не дає тобі можливості зробити крок назад. Спілкування з іншими дітьми, вчителями дають розуміти, що є планка, нижче якої не можна опуститися. Дух, який тут відчувається, важко описати, це речі, які ти не розумієш, поки сам не відчуєш. Це успіх, емоції, позитивна і здорова конкуренція між дітьми. Харизма та фаховість працівників. Але найважливішим аспектом навчання у Європейській Школі Лідерства та Бізнесу є спільнота."

Олеся Сусяк, мама Олександра учасника Школи:

"Уже через декілька місяців відвідування Школи у сина з'вилися ідеї щодо самостійного заробітку. Він почав ставити цілі і грамотно, по-дорослому підходити до їх вирішення. Я, як мама, була вражена бажанням сина вчитися, отримувати нові знання та навички. Під час навчання в Школі мене підбадьорювало та надихало спілкування з вчителями, наставниками та іншими батьками дітей, які навчалися в Школі. У кожної дитини були свої зміни на краще. Сину подобалося, як проходили заняття: невимушено, весело, можна сміливо виражати свої думки і бути почутим, при цьому не боячись бути осудженим. Викладачі в Школі сприймають дітей як особистостей, підтримують їх, надихають. Педагоги Школи настільки мудро і з любов'ю підходять до дітей, що син і я просто в захопленні від навчання і відвідувань занять в бізнес-школі. Велика вдячність всім, хто працює над цим проектом! Це прекрасне майбутнє наших дітей!!!"

Наші партнери:

Павло Шеремета, міністр економіки України (2014р.), засновник Києво-Могилянської Бізнес-Школи

Для мене є великою честю регулярно працювати з підлітками та їхніми батьками в Європейській Школі Лідерства та Бізнесу. Ми говоримо про такі речі як особиста відповідальність, особистісний ріст, навички бізнесу, про вміння та знання, які допомагають молодим людям формувати свою ефективність та дорослість, брати на себе відповідальність. А це саме те, що потрібно для того, щоб розвивати, формувати і плекати ефективне українське і світове суспільство!

Randy Marshall, бізнес-тренер, засновник Інституту промовців (США)

Навчання в Європейській Школі Лідерства та Бізнесу – це можливість отримати якісну освіту та стати успішним у майбутньому.

Зорян Гудзій, підприємець, засновник та виконавчий директор ІТ Компанії “inVeritaSoft”

... Якісна Освіта – одна з основних передумов успішного розвитку суспільства в цілому та окремих особистостей зокрема. Мені приємно спостерігати процеси, які відбуваються у Європейській Школі Лідерства та Бізнесу. Приємно долучатись до навчальних процесів, у певних речах бути прикладом, а також піднімати та обговорювати важливі для нас теми Цінностей, як Особистості, так і  Компаній/ Організацій.

Лише там високі гілля, де є глибокі коріння. Маючі хороші освітні процеси ми можемо з впевненістю дивитись у майбутнє України.

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРЕЗЕНТАЦІЙНЕ ЗАНЯТТЯ

Зателефонуйте до нас вже зараз

(067) 35 18 002

(097) 00 34 549