Наша команда:

Святослав Султан

президент Europen School of Leadership & Business (ESLB), більше 10-и років керівник компаній національного та міжнародного рівня

Юлія Стахів

віце-президент Школи з комерційних питань та розвитку, Digital маркетолог, спеціаліст з рекрутингу, більше 5-и років менеджер компанії міжнародного рівня

Юрій Малиновський

куратор навчальних програм з бізнесу Школи, заступник директора Інституту економіки та менеджменту НУ «Львівська Політехніка»

Світлана Гриців

віце-президент з навчальної частини Школи . Педагог з багаторічним досвідом викладацької та виховної роботи. Сертифікований учасник декількох Шкіл з особистісного розвитку. Учасник міжнародних програм з обміну досвідом у соціальній та педагогічній сфері, менеджменту та маркетингу. 

Анна Твердова

психолог, лайф-коуч, спеціаліст у напрямку взаємостосунків, ведуча психологічних ігор, організатор фестивалю Арт-практік Львів

Ольга Галака

тренер Школи, керівник проекту "English Business Talk"

Мирослава Берец

тренер Школи, психолог

Роксолана Альбокрінова

тренер Школи, бізнес-тренер, керівник проекту "Бізнес-стиль"

Роксолана Савчин

тренер Школи, когнітивно-поведінковий терапевт (Оксфордська програма КПТ), керівник проекту "5 сходинок успіху дитини"

Альбіна Теглівець

тренер Школи, керівник проекту "ІТ для бізнесу", більше 5-и років менеджер компаній міжнародного рівня

НАШІ ПАРТНЕРИ

Павло Шеремета, міністр економіки України (2014р.), засновник Києво-Могилянської Бізнес-Школи

Для мене є великою честю регулярно працювати з підлітками та їхніми батьками в Європейській Школі Лідерства та Бізнесу. Ми говоримо про такі речі як особиста відповідальність, особистісний ріст, навички бізнесу, про вміння та знання, які допомагають молодим людям формувати свою ефективність та дорослість, брати на себе відповідальність. А це саме те, що потрібно для того, щоб розвивати, формувати і плекати ефективне українське і світове суспільство!

Randy Marshall, бізнес-тренер, засновник Інституту промовців (США)

Навчання в Європейській Школі Лідерства та Бізнесу – це можливість отримати якісну освіту та стати успішним у майбутньому.

Зорян Гудзій, підприємець, засновник та виконавчий директор ІТ Компанії “inVeritaSoft”

... Якісна Освіта – одна з основних передумов успішного розвитку суспільства в цілому та окремих особистостей зокрема. Мені приємно спостерігати процеси, які відбуваються у Європейській Школі Лідерства та Бізнесу. Приємно долучатись до навчальних процесів, у певних речах бути прикладом, а також піднімати та обговорювати важливі для нас теми Цінностей, як Особистості, так і  Компаній/ Організацій.

Лише там високі гілля, де є глибокі коріння. Маючі хороші освітні процеси ми можемо з впевненістю дивитись у майбутнє України.

(067) 35 18 002

(097) 00 34 529

Львів, вул. Саксаганського, 7

центральний офіс

Навчання проводиться у центрі міста, на Сихові, Княгині Ольги.

  • Facebook eslb