НАШІ ПАРТНЕРИ

Павло Шеремета, міністр економіки України (2014р.), засновник Києво-Могилянської Бізнес-Школи

Для мене є великою честю регулярно працювати з підлітками та їхніми батьками в Європейській Школі Лідерства та Бізнесу. Ми говоримо про такі речі як особиста відповідальність, особистісний ріст, навички бізнесу, про вміння та знання, які допомагають молодим людям формувати свою ефективність та дорослість, брати на себе відповідальність. А це саме те, що потрібно для того, щоб розвивати, формувати і плекати ефективне українське і світове суспільство!

Randy Marshall, бізнес-тренер, засновник Інституту промовців (США)

Навчання в Європейській Школі Лідерства та Бізнесу – це можливість отримати якісну освіту та стати успішним у майбутньому.

Зорян Гудзій, підприємець, засновник та виконавчий директор ІТ Компанії “inVeritaSoft”

... Якісна Освіта – одна з основних передумов успішного розвитку суспільства в цілому та окремих особистостей зокрема. Мені приємно спостерігати процеси, які відбуваються у Європейській Школі Лідерства та Бізнесу. Приємно долучатись до навчальних процесів, у певних речах бути прикладом, а також піднімати та обговорювати важливі для нас теми Цінностей, як Особистості, так і  Компаній/ Організацій.

Лише там високі гілля, де є глибокі коріння. Маючі хороші освітні процеси ми можемо з впевненістю дивитись у майбутнє України.

(067) 35 18 002

(097) 00 34 529

Львів, вул. Саксаганського, 7

центральний офіс

Навчання проводиться у центрі міста, на Сихові, Княгині Ольги.

  • Facebook eslb