Як розпізнати чи в мене депресія?

02.01.2017

В кожного у житті бувають дні сповнені песимізму, знесилення, байдужості, почуття тривоги, пригніченого настрою, втрати апетиту чи сну. І часто можна почути від людей: "У мене сьогодні депресія".
І хоча депресія є однією з найпоширеніших проблем психічного здоров'я (згідно статистики кожна шоста людина у своєму житті страждає на клінічну депресію),все ж таки, клінічна депресія - це не просто стан, коли можна сказати: "щось я сьогодні не в дусі" або "не маю настрою". Загалом ...кожен міг спостерігати за собою деякі з вище наведених симптомів протягом кількох годин чи навіть днів, але згодом вони минали без жодного лікування, і все було ок.

 


Клінічну ж депресію розпізнають за певним набором симптомів: пригнічений настрій, відсутність бажань, зміна ваги, зміна режиму сну, збудливість або загальмованість, втрата енергії, почуття власної нікчемності, труднощі з зосередженням уваги, думки про смерть і самогубство. У разі, якщо п'ять і більше з перелічених симптомів проявляються протягом більшої частини дня і майже щодня протягом двох тижнів, при цьому завдаючи дискомфорт або порушення нормального функціонування людини, то саме такий стан визначають як депресія.

Поделиться в Facebook
Поделиться в Twitter
Please reload

(067) 35 18 002

(097) 00 34 529

Львів, вул. Саксаганського, 7

центральний офіс

Навчання проводиться у центрі міста, на Сихові, Княгині Ольги.

  • Facebook eslb