Що потрібно зробити на початку Нового року, щоб завершити його з успіхом?

 

 

Як зазвичай, багато людей на початку року сповнені надії та сподівань на те, що цей рік буде кращим за попередній. Вони бажають один одному злагоди в сімейному житті, любові, успіхів у кар’єрі, грошей і багато-багато іншого. Вони дійсно сповнені віри в те, що цей рік буде відрізнятися від минулого. Але щойно проходить кураж новорічних свят, як їх одразу ж поглинає сіра буденність, реальність життя, а мріям і сподіванням приходить крах. І так з року в рік.

 

Факт залишається фактом - сам по собі Новий рік нічого не приносить (а тим паче, нічого не приносять півні, свині, мавпи і дракони). Рік – це лише встановлена міра відліку часу, це певний його відрізок. Рік – це 365 днів, або 8760 годин, або 525600 хвилин. І от коли ця міра часу збігає, кожна людина починає оглядатися у прожитий рік, і робити певні підсумки. І часто бачать, що їх життя не склалося: вони далі займаються справою, яка не приносить їм задоволення, в сім’ї часто непорозуміння, зарплати ніхто не піднімає, а ціни зростають, роки йдуть, здоров’я стає все менше, як і сил та віри в те, що щось зміниться в житті… І тут, в такий сумний момент, на допомогу приходить …Новий рік. І люди починають просити в нього подарунки.

 

«Щоб Новий рік приніс тобі багато грошей!», - бажають один одному, витрачаючи останні гроші в кафе, де в новорічну ніч все втридорога. «За здоров’я в цьому році!», - піднімають чарки з горілкою, при цьому чудово розуміючи, що чого-чого, а здоров’я завтра точно не буде. «Щоб цей рік приніс тобі любов у твоїй сім’ї», - бажають товариші своєму другові, який цю новорічну ніч вирішив зустрічати з ними, а не зі своєю сім’єю, яка залишилася вдома…  А коли наступає 1 січня  - перший день у новому році, то в одних немає грошей, в других - здоров’я, а в третіх конфлікти в сім’ї. На жаль, Новий рік не втілив у життя жодного з їх прохань. І не втілить. Тому що Новий рік, так само, як і Старий рік є лише встановленою мірою відліку часу.

 

Але що ж тоді може змінити життя? Наші дії. Тільки наші дії. В Біблії записана велика мудрість: «Що посієш, те й пожнеш». Дія – наслідок. Іншими словами, у нашому житті існує причинно-наслідковий зв’язок. Марно розраховувати, що Новий рік тобі щось принесе, що президент, парламент, друзі, партнер, хтось із членів сім’ї вирішуть твої проблеми. Твоє життя в твоїх руках.

 

Що посієш, те і пожнеш. Будеш сіяти кошти в розвиток власної справи (а не просаджувати їх), отримаєш дивіденти і фінансову стабільність, будеш сіяти в заняття спортом і отримаєш здоров’я власного організму, будеш сіяти любов до своєї половинки, отримаєш натомість ще більше любові. Сьогодні все в твоїх руках. Тобі і лише тобі вибирати, якою дорогою йти.

 

Дій! Дій! Дій!

 

Але будь уважним до того, що ти сієш.

 

І якщо твоя сівба буде вірною, то в кінці року ти не будеш дивитися з розчаруванням на прожитий рік, але будеш із захопленням збирати урожай!

 

Я не вірю в силу нового року та півнів, але я вірю в силу Бога, який завжди допомагає тим, хто живе за Його принципами.

 

Я не вірю в силу новорічних побажань, але я вірю в закладені в тебе Богом сили. Сили, які здатні змінити кардинально твоє життя протягом наступних 365 днів, 8760 годин, або 525600 хвилин.

 

Я вірю в тебе, ти здатний на більше!

                                           

      Твій мотиваційний тренер,  

                                                            Святослав Султан     

 

25 лютого в новому році стартує "Школа лідерства для молоді та підлітків". 12 занять, які нададуть необхідні знання, щоб досягти успіху в житті. Школа лідерства - для тих, хто хоче досягти більшого! 

Не пропусти знижку на курс з нагоди Різдвяних свят!

Деталі на:

http://www.svyatoslavsultan.com/shkola-liderstva                                  

                                                            

Поделиться в Facebook
Поделиться в Twitter
Please reload

(067) 35 18 002

(097) 00 34 529

Львів, вул. Саксаганського, 7

центральний офіс

Навчання проводиться у центрі міста, на Сихові, Княгині Ольги.

  • Facebook eslb