Як стати людиною "на мільйон"!

 

Чи лідерами народжуються? Так, звичайно народжуються, а звідки ж їм іще братися. Всі народжуються. Різниця лише в тому, що одні починають розвивати дані їм Богом таланти, а інші – ні.

 

Декілька років тому світова преса рясніла інформацією про безпритульну жительку Дубаї, яка все життя провела просячи грошей на людних перетинах вулиць. В такій заможній країні, як ОАЕ, ця жінка викликала особливе співчуття. Бідна, нещасна, без хати над головою – щодня вона звертала руку до перехожих з проханням подати їй милостиню.  Такою її запам’ятав кожен, хто день у день бачив її сумні очі, які спрямовувалися до кожного з мольбою про допомогу. Так вона і померла. Прямо на вулиці, з невеличким капелюхом для збору коштів перед собою.

 

Ви запитаєте, що ж тут особливого, у нас час сотні людей так живуть і помирають? А особливе розпочалося після її смерті, коли було встановлено її особу і визначено, що її спадок становить близько 100 мільйонів долларів США!, які вона в свою чергу отримала у спадок більше 10 років перед смертю. У її власності було декілька квартир у центрі Дубаї, а одна - навіть в Лондоні. Вона володіла неймовірними статками, але жодної користі, радості вони їй не приносили. Вона не вміла розпоряджатися ними. У своїй голові вона далі залишалася безпритульною, жертвою, невдахою, яка щодень має просити крихту хліба.

 

Так само багато з нас, будучи людьми на мільйон, говорять собі: «я недостойний, я невдаха, в мене нічого не вийде, в мене така доля, я гірший за інших, я нещасний …». Але ти не такий – ти людина на мільйон!

 

11 травня 2015 року на аукціоні було продано картину, яка стала найдорожчим твором мистецтва в світі – «Алжирські жінки» Пабло Пікассо. ЇЇ вартість становила – 179 365 млн. дол. США. Я не міг зрозуміти, чому за неї так багато заплатили, адже це лише сукупність фарб на полотні?

 

Але насправді є дві речі, чому її вартість є такою. По-перше, ця картина дійсно унікальна. Серед сотень тисяч інших картин, написаних в різні часи і в різних куточках світу, існувала лише одна така картина. Це був той оригінал та картина, яку справді малював Пікассо. Отже, найперше на вартість картини вплинула її рідкість. Друга річ – це безперечно талант самого Пабло. Його неймовірний талант цінується надзвичайно високо.  

 

Але тепер задумайтеся щодо себе. Ви володієте особливою рідкістю. Серед мільярдів жителів землі, які жили з моменту створення Богом світу – ви такі лише одні! Генетика стверджує, що люди стають саме такими, якими вони є внаслідок злиття 23 маминих і 23 татових хромосом. В них заложено все. В кожній з цих хромосом може бути від кількох десятків до кількох сотень генів, і деколи тільки один ген може кардинально змінити людину. За підрахунками науковців, якби ваші батьки народили ще 300 000 мільярдів дітей, тобто ваших братів та сестер, то всі вони будуть несхожими на вас. Це просто фантастика. Але це правда. Ви унікальні!!! Ви неповторні!!! Ви і є той оригінал!!! Ці якості придають вам неймовірну цінність.

 

Разом із тим зрозумійте, що Пікассо – така ж людина, як і ви, і наявність в нього таланту свідчить про те, що талантом також наділені і ви, як і кожна людина на землі. Єдина різниця в тому, що Пікассо щодня брав пензель і малював, малював, малював. Він розвивав свій талант. В його час жило багато інших «Пікассо», які за своє життя, на жаль, так і не взяли пензель в руки. Чи знаєте ви свій талант? Чи розвиваєте його? Чи так само, як та жінка з Дубаї, будучи мільйонеркою, живете за старими схемами побудованими в своїй голові?

 

Пам’ятайте, оскільки ви унікальні, і іншої такої людини не існувало, не існує і існувати не буде, то ви володієте надзвичайною цінністю. Беріть свій талант, розвивайте його і використовуйте. І, як сказав Зіг Зіглар, пам’ятайте тільки про одне: «Бог створив вас і дарував вам талант для того, щоб застосувати його, а не закопати в землю».

 

Сьогодні настав час кардинальних змін! Сьогодні – твій час!

 

Я вірю, ти здатен на більше!

 

                                   З любов’ю та повагою,

                                                                   Ваш надихаючий тренер Святослав Султан

ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ ДОСЯГТИ БІЛЬШОГО - розпочато реєстрацію на курс "Лідер сучасності". http://www.svyatoslavsultan.com/lider-suchasnosti

В програмі курсу:

1. Лідер XXI століття. Як бути лідером.

2. Секрети успішної постановки цілей. Як бути цілеспрямованим.

3. Тайм менеджмент. Як бути ефективним.

4. Team building. Як працювати з командою.

5. Конфліктологія. Як вирішувати конфлікти.

6. Лідерство у спілкуванні. Як говорити переконливо.

7. Ораторське мистецтво. Навики публічних виступів. 

8. Фінансова грамотність. Як вміло розпоряджатися коштами.

9. Брендинг. Як виробити власний імідж.

10. Стартап. Як зробити, щоб ідея приносила гроші.

11. Саморозвиток. Як вдосконалюватися і ставати кращим.

12. Підсумковий практикум.

 

Додаткова інформація та реєстрація на курс "Лідер сучасності" - http://www.svyatoslavsultan.com/lider-suchasnosti

 

 

Поделиться в Facebook
Поделиться в Twitter
Please reload

(067) 35 18 002

(097) 00 34 529

Львів, вул. Саксаганського, 7

центральний офіс

Навчання проводиться у центрі міста, на Сихові, Княгині Ольги.

  • Facebook eslb