Як їхати по житті з легкістю?

Чи часто ви зустрічаєте в житті людей, які чи то виснажені, чи знервовані, чи надмірно напружені ? Думаю, кожен із нас має таких у своєму оточенні. Але деколи і в кожного з нас виникає такий стан. Чому? Звідки він береться? Я такий стан людини порівняв би із тими, хто лише вчиться кермувати авто.

Якраз сьогодні, коли їхав за кермом авта, зауважив поруч автомобіль з позначкою, яка одразу ж насторожує всіх досвідчених водіїв - "У". І дійсно, шоферу за кермом цього автомобіля було нелегко. Він двічі "глушився", довго не міг виїхати на кільце. А коли я обганяв цього "першопрохідця" в автомобілекеруванні, то зауважив наскільки він був  напружений, сконцентрований, міцно тримався двома руками за кермо - так, ніби це кермо тримало його, а не він управляв ним... Ті,  хто сьогодні їздить на авто, думаю, розуміють  про що я говорю. Згадуєте себе? Пригадайте той перший раз, коли вам довелося сісти за кермо. Розгубленість, на обличчі піт, страх, нескоординованість рухів - як же ж це - нажимати педалі, переключати коробку передач, крутити кермом та ще й дивитися на дорогу та ще й в дзеркало заднього виду!!!!! Це нереально! Я цьому ніколи не навчуся!

Але нічого, раз за разом, сідаючи в автомобіль, ви набували навиків. І вже за місяць часу щоденної їзди ви дозволили собі включити магнітофон в машині. І ви зробили для себе відкриття - так, при їзді можна ще й слухати музику! З дня в день, вижимаючи щеплення і переключаючи коробку передач, ви набували навики, а з ними безцінний досвід, який згодом закріплюється на рівні звички. Такої самої звички, як і чистити зуби зранку. Ви ж не задумуєтеся, якою рукою брати зубну щітку, з якої  щелепи (верхньої чи нижньої) починати їх чищення, чи з якої сторони (правої чи лівої). Це все робиться автоматично, на рівні звички. Теж саме і з автомобілем - чим частіше ви будете вправлятися їзді на ньому, тим швидше виробиться звичка, і тоді водій відкриває для себе ще багато інших можливостей, крім всіх вищеперлічених переключань передач, вижимань щеплень, уваги за дорогою, слухання музики, можна ще й спілкуватися за кермом, дехто умудряється навіть по телефону, а найспритніші ще й пишуть смс (тільки не беріть з них приклад), а прекрасна стать може ще й зачіску поправити, адже виявляється в авто є чарівне дзеркальце, та ще й губи намалювати. Овва! Скільки можливостей в одному авто!

  Так само в житті ті люди, які виснажені, знервовані, напружені - швидше за все це вказує на те, що вони не набули необхідних навиків, щоб управляти своїм життям. Вони  не набули того досвіду, необхідного для вироблення звички - коли ти ідеш по житті з впевненістю і легкістю. А можливо вони просто навіть і не знають тих навиків, які зроблять їх життя радісним і щасливим. Можливо вони ніколи про це не задумувадися, і намагаються оволодіти керуванням автомобіля самі, без інструктора, який підкаже всі необхідні правила дорожнього руху та правила керування автом.

Отож, для того щоб бути вправним водієм потрібно три речі: 1. Знати правила дорожнього руху і правила керування автомобілем 2. Потрібно почати керувати автомобілем, тобто перенести знання в практичне русло 3. Потрібно керування довести до автоматизму, тобто звички, тоді процес їзди буде здійснюватися з легкістю та задоволенням.

Для того, щоб по житті іти з легкістю потрібно також три речі: 1. Потрібно знати принципи та правила життя (як не допускати стресові ситуації, як виходити з них, як бути ефективним, як будувати стосунки з іншими і т.д.)   2.Потрібно почати застосовувати ці правила та принципи у своєму житті. 3 Потрібно їх застосування довести до автоматизму, звички.

Моя порада для кожного - займайтеся саморозвитком. Читайте, відвідуйте семінари, ходіть на тренінги - вчіться бути сильнішими, стресостійкішими, життєздатнішими. Затосовуйте прочитане і  почуте в своєму житті. Набувайте навиків!

Бог нам дав все (розум, тіло) для того, щоб ми могли з легкістю вдосконалюватися. Але чи використовуємо ми це?

І не забуваймо, що найперша Книга, яка вчить нас життєвої мудрості, відкриває основоположні принципи та правила життя - звичайно ж, це Біблія. Тому, моя порада, зробіть її читання щоденним. Виділіть хоча б 15 хв. зранку, або ввечері для читання та роздумування над прочитаним.

І нехай Бог Вас благословить на Вашому життєвому шляху!

Їдьте по житті з легкістю!

Я вірю, ви здатні на більше!

                           Ваш надихаючий тренер  Святослав Султан

ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ ДОСЯГТИ БІЛЬШОГО - розпочато реєстрацію на курс "Лідер сучасності". http://www.svyatoslavsultan.com/lider-suchasnosti

В програмі курсу:

1. Лідер XXI століття. Як бути лідером.
2. Секрети успішної постановки цілей. Як бути цілеспрямованим.
3. Тайм менеджмент. Як бути ефективним.
4. Team building. Як працювати з командою.
5. Конфліктологія. Як вирішувати конфлікти.
6. Лідерство у спілкуванні. Як говорити переконливо.
7. Ораторське мистецтво. Навики публічних виступів. 
8. Фінансова грамотність. Як вміло розпоряджатися коштами.
9. Брендинг. Як виробити власний імідж.
10. Стартап. Як зробити, щоб ідея приносила гроші.
11. Саморозвиток. Як вдосконалюватися і ставати кращим.
12. Підсумковий практикум.
 
Додаткова інформація та реєстрація на курс "Лідер сучасності" -http://www.svyatoslavsultan.com/lider-suchasnosti
 
 
 
 

 

 

 

 

Поделиться в Facebook
Поделиться в Twitter
Please reload

(067) 35 18 002

(097) 00 34 529

Львів, вул. Саксаганського, 7

центральний офіс

Навчання проводиться у центрі міста, на Сихові, Княгині Ольги.

  • Facebook eslb