1-а ключова риса, яка відрізняє справжнього лідера. Секрет від Уолта Діснея, Стівена Спілберга та Авраама Лінкольна

Ключова риса, якою відрізняється лідер від інших - це кількість спроб, які він робить для досягнення цілі. 

 

Генрі Форд перед тим, як досягти успіху 6 разів ставав банкротом, розпочинаючи все з початку.

 

30 видавництв не прийняли роман Стівена Кінга "Керрі". Формулювання відмов зводилося до одного: «Нас не цікавить наукова фантастика з негативним уявленням про світ. Такі сюжети не продаються». Згодом цей роман став культовим, як і сам його автор.

 

Через погані результати шкільних тестів тричі не зміг поступити в Університет Південної Каліфорнії Стівен Спілберг. У 1994-му режисерові «Щелеп», «Парку юрського періоду», «Індіани Джонса», "Трансформерів", "Люди в чорному" та багато ін. видали в університеті почесний диплом.

 

                                                                   підписатися на надихаючу розсилку можна тут

У віці 22 років Уолт Дісней був звільнений з газети Kansas City Star за «відсутність творчого мислення», а його перша компанія Laugh-o-gram Studios збанкрутувала. Згодом 5 разів ідея Уолта Діснея зі створення персонажу "Міккі Маус" відкидалася провідними компаніями, поки він не знайшов ту, яка підтримала його ідею, і тоді Міккі Маус був втілений на екрані, ставши дитячою зіркою ХХст. 

 

12 видавництв відмовили Джоан Роулінг у друці її серії книг про Гаррі Поттера, аж поки 13 видавництво не зробила її найуспішнішою письменницею-мільярдереом ХХІ століття.

 

Авраам Лінкольн почав війну у званні капітана, але до її завершення його понизили до рядового. Але це не зупинило його і в майбутньому він став президентом США.

 

А очолює наш список людей, які не втомлювалися повторяти спроби на шляху до успіху - Томас Едісон, який зазнав невдачі в близько 1000 спроб, але, все ж таки, створив працездатну лампочку.

 

Так само я вірю в тебе, що Бог дав тобі всі необхідні сили, щоб ти виконав свою місію на цій землі. Ти вже наділений цими силами, залишається одне - йти, крокувати до своєї цілі, і ти неодмінно її досягнеш! Не зупиняйся, не здавайся. Дивися назад лише, щоб зробити висновки, але не більше, спрямовуй свій погляд вперед і ти дійдеш. Ти прийдеш до омріяної цілі! Ти досягнеш її!

 

Я вірю, ти здатен на більше!

 

                                  З любов'ю і повагою,

                                                       твій надихаючий тренер Святослав Султан

 

                                                підписатися на надихаючу розсилку можна тут

РЕКОМЕНДУЮ:

Курс "Лідер сучасності. Базовий курс з основ лідерства". Ознайомитися

Курс "Школа лідерства для молоді та підлітків". Ознайомитися 

 

Поделиться в Facebook
Поделиться в Twitter
Please reload

(067) 35 18 002

(097) 00 34 529

Львів, вул. Саксаганського, 7

центральний офіс

Навчання проводиться у центрі міста, на Сихові, Княгині Ольги.

  • Facebook eslb