ЧИТАЄМО З КОРИСТЮ

09.05.2018


Фінансова грамотність від … собаки.

💸📖Книга Бодо Шефера "Пес на ім'я Мані" (https://starylev.com.ua/pes-na-imya-mani) в легкій пригодницькій формі вчить підлітків (а часто і їх батьків) тому, звідки беруться гроші і як ними правильно розпоряджатися.
👨‍💼Автор книги - не просто дитячий письменник, а бізнесмен та провідний фінансовий консультант у Європі. Він викладає основні принципи багатства від імені пса Мані - спостережливого друга багатія, що випадково потрапив до звичайної сім'ї дівчинки Кіри.
Книга є динамічною, цікавою, корисною, проте слід враховувати, що написана вона для США і в реаліях нашої країни можна застосувати 2/3 порад, Хороша новина - поради, що ми поки що не можемо використати концентруються в кінці оповіді.

Читайте, розвивайтеся і пам'ятайте, що найкращий ефект буде тоді, коли ви почнете застосовувати знання на практиці.

Хочете більшого?


👩‍🎓👨‍🎓Слухачі програми-інтeнсиву "7 навичок успішного підлітка" навчаються фінансової грамотності з фаховими тренерами, отримують саме ті навички, що можна застосувати тут і зараз. Реєструйтесь тут: https://goo.gl/forms/AtZUOmy3dX11X2It1

 

❔А яких знань з управління грошима бракує Вам? Чого б Ви хотіли навчити своїх дітей? Пишіть у коментарі просто зараз. ✏️ 

Поделиться в Facebook
Поделиться в Twitter
Please reload

(067) 35 18 002

(097) 00 34 529

Львів, вул. Саксаганського, 7

центральний офіс

Навчання проводиться у центрі міста, на Сихові, Княгині Ольги.

  • Facebook eslb